Öne Çıkanlar Kemal Kılıçdaroğlu Hatice Tümer IŞİD Balıkesir Zaman

İngilizce özel ders için SDM Dil Kursu

Çocukluğunuzdan beri İngilizce öğrenmek istediniz ama şartlarınız elvermedi mi? 
Çocuklarınız İngilizce konuşup yazabiliyorken siz onlara ayak uyduramıyor musunuz?
Teknolojiyle çok ilgilisiniz, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz ve yurtdışı yayınları da anında takip etmek için İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? 
İlköğretim, lise, üniversite ya da yüksek lisans öğrencisisiniz ama daha iyi İngilizce konuşmak mı istiyorsunuz? 
İşadamısınız; iş toplantılarında asistanınız olmadan da iş ortaklarınızla iletişim kurmanın zamanı gelmedi mi? 

NE YAŞINIZ NE DE MESLEĞİNİZ ÖNEMLİ! SİZ YETER Kİ KARAR VERİN 

İngilizce öğrenmek için ne zaman ne de mekan önemli. Hangi iş kolunda olursanız olun, iyi bir İngilizce kursuna başlayıp kısa sürede dünyanın en geçerli dilini öğrenebilirsiniz. Eğer vakit probleminiz varsa, İngilizce özel ders de alabilirsiniz. 

İstanbul Şişli merkezde bulunan SDM Dil Kursu/ SDM Language School, İngilizce özel ders için en iyi dil kurslarının başında geliyor. İngilizce kursları genellikle sınıf ortamında veriliyor ve tabii ki belli saatleri var ama Şişli merkezdeki SDM Dil Kursu/ SDM Language School, uzman eğitmenler eşliğinde birebir ders alabileceğiniz nezih bir ortam sunuyor. 

BİREBİR EĞİTİM SİSTEMİNİN AVANTAJLARI 

Birebir eğitim sistemi sayesinde eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihte başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız. Üstelik ders saatlerini kendi rutininize göre ayarlayabilir, belli koşullar çerçevesinde değişiklik de yapabilirsiniz. 

İstanbul Şişli merkezde bulunan SDM Dil Kursu/ SDM Language School hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.sdm.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli...